O firmie

O firmie
Przedsiębiorstwo budowlane "DEKORATOR sp. z o.o.", z siedzibą w Warszawie przy ul. Zawiszy 12, działa na polskim rynku od 1994 r. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą stosującą nowoczesne metody pracy.
Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji generalnego wykonawstwa i usługami projektowymi w wewnątrz budynków. Prowadzone przez naszą firmę prace wykonuje grupa 110 - 160 wykwalifikowanych robotników i pomocników. Nadzór nad nimi sprawuje 7 osób personelu technicznego. Są to wysokiej klasy specjaliści przeszkoleni przez czołowych producentów materiałów budowlanych. Posiadamy certyfikat firm Ecophon, Armstrong, Tarkett, Rigips, Beckers i wiele innych w zakresie montażu i aplikacji tych systemów.

Wykonywane przez nas prace wykończeniowe spełniają światowe standardy jakości obowiązujące w nowoczesnych technologiach budownictwa. Oprócz typowych prac wnętrzarskich, wykonujemy posadzki w garażach z żywic, organizację ruchu, zajmujemy się również sprzedażą i montażem innych materiałów wykończeniowych np. mebli biurowych i recepcyjnych oraz rolet.

Oferowana przez nas szeroka gama materiałów wykończeniowych jest odpowiednia cenowo i jakościowo dla różnych standardów wykończenia wnętrz. Od dwóch lat wykonujemy prace z zakresu generalnego wykonawstwa prac wnętrzarskich wraz z instalacjami grzewczymi, klimatyzacyjnymi, elektrycznymi, wentylacyjnymi, wod-kan itp.

W roku 2008 poprzez spółkę zależną rozpoczęliśmy działalność w branży developerskiej.

Powered by e-warsaw.CMS